کانال تلگرامX

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانگهی و تاثیر آن برسئو چیست ؟
#1
دانگهی و تاثیر آن برسئو چیست ؟دانگهی و تاثیر آن برسئو چیست ؟ :  لینک دهی یا تبلیغات متنی یکی از راهها ی کسب درآمد سایت هاست . این لینک ها در ستونهای کناری ، فوتر و گاها میان متن و در منو ها جای داده می شوند . تبلیغات یکی از راه های بالابردن رنک و رتبه گیری است اما به علت استفاده های نادرست و گسترده از آن پنگوئن گوگل در اخرین بروزرسانی خود لینک دهی نامتعارف و بیش از اندازه را جزئی از تخلفات دانسته و به آن امتیاز منفی می دهد .

در بازار سایت های ایرانی خرید و فروش لینک بقدری رواج دارد که بعضی از مدیران تخصص سئو حرفه ای سایت را در همین خرید لینک ( لینک دهی ) می دانند . در شرایطی که حتی برند های معروف نیز برای معرفی خود از خرید لینک استفاده می کنند نمی توان این کار را به کل نفی کرد . در این مقاله سعی داریم تا راهکار های منصفانه تر خرید لینک را ارائه دهیم .

تعداد زیادی از لینک های با ربط و بی ربط با موضوع سایت و یکدیگر در  فایل های متنی دسته بندی شده ویژه و عادی کنار هم قرار گرفته اند . در آخرین اپدیت پنگوئن گوگل این لینک ها اسپم شناسایی شده و ارزشی ندارند .  ضمن اینکه باید توجه داشت که لینک ها در سئو دارای اهمیت هستند و در کسب و کار باید لحاظ شوند . حال چگونه باید عمل کرد که سایت ها در آمد کافی برای تولید محتوا را داشته باشند . سفارش گیری آنها برای تبلیغات متنی و آگهی کم نشود و ارزش لینک های آنها برای گوگل هم حفظ شود .

بدون شک وجود لینک های بسیار در فوتر و ساید بار های سایت از لحاظ پنگوئن گوگل اسپمر تشخیص داده می شود .نمی توان از خرید لینک برای رتبه گیری نیز صرف نظر کرد .توصیه ای که برای مدیران کسب و کار ها داریم این است که از میزان لینک دهی خود کم کنند و برای رهایی از برچسب اسپم گوگل این لینک ها را تا جای ممکن به سایت اصلی خود ارجاع ندهند . در مرحله اول به سایت های کمکی خود لینک کنند و از آنجا به سایت اصلی خود  با این کار مقداری از بار اسپم کم می شود .
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان